• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Havva Doğan Moda Evi

Adres :

Fevzi Pasa Caddesi 123/3 Fatih İstanbul Garanti Bankası Karşısı İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Havva Doğan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 571 19 79

Whatsapp 2:

0 (532) 571 19 79

Giyim her zaman hepimiz için önemli olmuştur. İnsanlar dış görünüşüne dikkat etmeyi, beğenilmeyi önemserler. Zevkler farklılaşsa bile ucundan da olsa modayı yakalarız. Havva Doğan Moda Evi farklılaşan tercihler ve zevklere rağmen yaptığı ince işlerle beğenileri toplamayı her zaman başarmıştır.

Moda evimiz geçmişten günümüze emekle ve güler yüzle bugünlere kadar gelmiştir. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla isteklerinizin hiçbir zaman gerisinde kalmadık, her zaman modayla paralel adımlar attık. Heyecanınıza, mutluluğunuza ve isteklerinize elimizden geldiğince karşılık verdik. Kumaşlarımızı kendimiz seçiyoruz kaliteleriyle yakından ilgileniyoruz. Bu desteklerin yanında size en büyük desteği fiyatlarımızla sağlıyoruz. Fiyat bilgisi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havva Doğan Moda Evi Fatih mevkiinde siz sevgili misafirlerine hizmet vermektedir. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını bildiğimiz için bunu sık sık deneyimlemek istedik. Sizlerin en özel en güzel ve en heyecanlı anlarına eşlik etmek için ipliğimizi iğnemize geçirdik, hayallerinizi dikmeyi bekliyoruz. Dilerseniz seçeneklerimiz arasından hazır dikim modellerimizden seçebilir dilerseniz bambaşka ve tam düşündüğünüz gibi modellere erişebilirsiniz. Tasarımları güçlü, verdiği sözleri zamanında yerine getiren ve sizleri renklendiren ekibimize güvenebilirsiniz. Yetenekli terzilerimiz isteklerinize tecrübelerini katarak size en yakışacak sonucu sunmak için hazır. Mağazalarımızda her özel gününüz için uygun alternatiflerimiz mevcuttur. Karar verirken mutlaka bize de uğrayın. Tavsiyeleriniz, fikirleriniz ve görüşleriniz bizim için önemli.

Bizler sizi mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Siz isteyin biz yapalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR