• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Havvam Este Beauty

Adres :

Çınarlı Mah. Günep Kuruköprü İş Merkezi Kat: 6 Daire: 601 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Havva Gülten

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 113 89 74

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Havvam Este Beauty, müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Adana güzellik merkezi sektöründe profesyonel kadrosuyla çalışmakta olan salonumuz, müşterilerine dürüst bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Çalışan kadromuz iyi eğitim veren kuruluşlardan sertifika almaya hak kazanan kişilerden oluşmaktadır.

Salonumuzda en dikkat ettiğimiz şeylerin başında hijyen gelmektedir. Oldukça hijyenik olan bir ortamda siz müşterilerime hizmet vermekteyiz. Hem siz müşterilerimizin hem de çalışan kadromuzun sağlığını önemsemekteyiz. Standartlara ve sağlık şartlarına uygun profesyonel ürünleri kullanan firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve güveni her sektörde çok önemlidir. Ancak güzellik merkezi sektörü, çalışan ve müşteri sadakatini de ister. Karşılıklı kurulan güven sayesinde iki taraf da kazanmaktadır.

Bakımlı olmak, kendini seven her bireyin doğal hakkıdır. Halk arasında düşünülenin aksine güzellik salonlarına gitmek lüks değil, ihtiyaçtır. İnsanlar istediği görünüme ulaşmak ve ciltte oluşabilecek hastalıkları önlemek için bizi tercih edebilirler. Hayalinizdeki görünümü gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz. Lazer epilasyon, kaş tasarım, dudak renklendirme işlemi, kalıcı makyaj, kalıcı eyeliner, jel tırnak uygulaması, manikür, pedikür gibi uygulamaları siz müşterilerimize uygulayabilmekteyiz. Eğer bu konulara ilginiz varsa eğitimleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Randevu sistemiyle çalışmaktayız. Randevu almak için bize iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da sosyal medya adreslerimizden bize mesaj gönderebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir güzellik merkezi deneyimi için mutlaka bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR