• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hayalim Mobilya

Adres :

Soğanlı Mah. Cumhuriyet 1 Cad. No : 6/b Çavuşpaşa İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Gölbaşı

E-Posta Adresi :

golbasi.emre@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 026 14 34

Whatsapp 2:

0 (533) 371 11 60

Kurulduğu günden bugüne kadar inovatif bakış açısı ile kendini devamlı yenileyen ve bugünün çizgisini takip eden, mobilya sektöründe adını unutulmazlar arasına yazdıran firmamız, müşteri daima haklıdır prensibini benimsemiştir. Kaliteli ürünlerimizle uygun fiyatı sabitleyen firmamız müşterilerimize vazgeçilmez olmayı garantilemiştir.

Hayalim Mobilya olarak hedefimiz kaliteli ürünlerimizi, teknoloji ve estetikten ödün vermeden , alış ve satış arasındaki mesafeyi düşürerek sizlere ulaşmayı, her geçen gün daha da büyüyerek en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Mobilya sektöründe en zengin çeşitleri siz değerli müşterilerimize sunarak ses getirici çalışmalara imza atmanın verdiği mutluluk hiçbir şeye değiştirilemez. Amacımız tüketicinin ilk aklına gelen firma ve hayatınızın vazgeçilmez bir markası olmaktır.

Dünyanın neresinde olursanız olun internet sayfamıza girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerimizi sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcimiz siparişleri sizlerle birlikte takip ediyor, teslimatın durumunun ve gecikme hallerinde sizlere maille veya telefon numaralarınızdan bilgi veriyor.

İstanbul/ Bahçelievler de Hayalim Mobilya olarak bütün mağazalar arasında kendi ürettiği özgün tasarımlarının dışında yatak odası, oturma grubu, köşe takımı, yatak baza, genç odası ve çocuk odası bulunmaktadır. Yılların verdiği deneyim aracılığı ile çalışan personellerimiz sizlere daha kaliteli ve güvenilir marka garantisi vermektedir. Alışveriş sektöründeki yerimiz müşterilerimizin talep ve isteklerine göre şekil almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR