• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hazal Halı Koltuk Oto Yıkama

Adres :

Ege Mah. Mercan Sok. No: 1/a Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Tığlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 652 45 17

Whatsapp 2:

0 (545) 742 20 56

Halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren Hazal Halı Koltuk Oto Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Uzman ve güler yüzlü personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla faaliyet göstermektedir. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz bir şekilde sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Muğla halı yıkama sektöründe sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Geniş yelpazede verdiğimiz hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve araç koltuğu yıkama hizmetlerini sizlere sunmaktadır. En teknolojik imkanlarla sahip bir firma olarak en hijyenik koşullarda yıkama işlemlerini tamamlamaktayız. Firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri faaliyet gösterdiğimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunmaktayız.

Firmamız ilk günden beri müşteri yanlısı hizmet politikasından taviz vermeden sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır. Sağlığınızı düşünerek en hijyenik koşullarda yürüttüğümüz hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Firmamız uzun vadede memnun kalacağınız temizlik hizmetlerini sizlere en makul fiyatlarla ulaştırmaktadır. Uygun fiyatlarla güvenilir ve kaliteli hizmetler alabileceğiniz bir adres olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR