• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hedef Veteriner Kliniği

Adres :

Tepebaşı Mahallesi 124104 Sokak No: 129 Kadınhanı/konya Konya » Kadınhanı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Etem Kum

E-Posta Adresi :

vetheketem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 840 12 04

Whatsapp 2:

0 (541) 845 02 60

Whatsapp 3:

0 (543) 840 12 04

Whatsapp 4:

0 (541) 845 02 60

Tüm canlıların hayatı boyunca en çok önemsemesi, düzenli olarak takip, kontrol ve bakımlarını yapması gereken bir numaralı zorunluluğu sağlığıdır. Bizler nasıl her türlü rahatsızlığımızda kendimizi doktorlarımızı yanında buluyorsak minik dostlarımızın sağlığını ve sağlık problemlerini önemseyelim, aksatmadan gerekeni yapalım. Nasıl bizimle ilgilenecek hekimin ilgili, bilgili olmasını istiyorsak veterinerimizin de bu donanımlara sahip olmasını beklemek en doğal hakkımızdır. İşte bizler de bunun farkında olarak Konya evcil hayvan sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri minik dostlarımızın ihtiyaç, beklenti ve rahatsızlıkları doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden canla başla çalışıyor ve bu sorunlara en uygun çözüm ve tedavi yolunu arıyoruz. Sizler de minik dostlarınız için bu denli büyük öneme sahip sağlığınızı aksatmadan ilgili ve bilgili bir hizmeti en uygun fiyatlara hem de en kısa sürede alabilirsiniz.

Hayatın her döneminde nasıl bizlerin acil ve beklenmedik bir şekilde bir tıbbi yardıma ihtiyacımız olabiliyorsa bizler gibi bir canlı olan minik dostlarımızın da bu türden sorunları olabiliyor. Bizler bu minik dostlarımızın problemlerini en layığıyla çözmek için buradayız.

Bizler, minik dostlarımızın bu zor zamanlarda en uygun tedaviyi alabilmesi için geniş bilgi birikimimizle beraber canla başla çalışıyoruz. Sizler de minik dostlarımız için çok geç olmadan gelip bu hizmetlerimizden yararlanabilir, bizimle tanışabilirsiniz. Sabırsızlıkla sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR