• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hekimoğlu Sebze Meyve

Adres :

Alsancak Mahallesi Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talat Hekim

E-Posta Adresi :

hekimoglusebzemeyve38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 530 69 93

Taze meyve sebze satışlarına hız kesmeden devam eden işletmemiz Hekimoğlu Sebze Meyve birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme için meyve ve sebzeler oldukça önemlidir. Mevsiminde tüketilen bu gıdalar vücudumuza oldukça faydalı ve sağlıklı içerikleri barındırır. Kaliteli ve doğru standartlarda yetiştirilen bu ürünlere ulaşmanın oldukça zor olduğu bu dönemlerde, firmamız sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Kayseri manav sektörü içinde, soğuk gıda zincirinin gerektirdiği tüm standartlar doğru şekilde sağlanarak hizmet sunan işletmemiz geniş ürün çeşitliliği ile tercih edilmeye devam etmektedir. Sizlere işletmemizde sunmuş olduğumuz tüm ürünler iyi tarım uygulamaları baz alınarak üretilmiştir. Sürdürülebilirliğin oldukça önem kazandığı bu günlerde, hem doğamız hem de ülkemiz adına sağlıklı bir çalışma yöntemi benimsiyoruz.

Firmamız Hekimoğlu Sebze Meyve ailesi, her zaman dalından ürünleri sofranıza sunmaktadır. Mevsimsel ürünlerin yanı sıra seralarda yetiştirilmeye uygun meyve sebzelere de ev sahipliği yapan firmamız bu alanda köklü çalışmalar gerçekleştirmektedir. Her zaman tüketicinin ya da işletmelerin en sağlıklı gıda ürünlerine erişebilmesi için disiplinli çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Sizlere uygun fiyat anlayışı ile hizmet sunmak ve memnuniyetinizi doğru şekilde kazanmak firmamız için oldukça değerlidir. Güler yüzlü hizmet anlayışını elden bırakmadan, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm meyve sebzeleri sunmaya devam ediyoruz. Sizler de toptan alışverişler için firmamızı güvenle tercih ederek, kaliteli meyve sebzelere kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR