• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helix İşitme Cihazları

Adres :

Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. No: 9/b2 ( Yeni Numune Hastanesi Karşısı ) Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıddıka Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sivas@helixisitme.com

Tüm Sivas halkına hizmet vermekte olan firmamız Helix İşitme Cihazları birmilyonnokta.com un üyesidir. Sivas medikal ve tıbbi cihaz sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak firmamızda aynı gelişmeler yaşanmaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerimiz; bluetooth bağlantılı işitme cihazları, dijital işitme cihazları, kulan çınlaması çözümleri ve işitme cihazı pili temini ve satışı olarak sıralanabilir.

İşitme kaybı ve kulak çınlaması ciddi anlamda insan hayatını zorlaştıran, insan psikolojisini olumsuz olarak etkileyen hastalıklardandır. Kişinin sağlıklı duyamaması sosyal çevreyle olan ilişkilerini de zaman içinde etkilemektedir. Bu nedenle işitme cihazları teminini ve satışını yapmakta olan firmamız bu zorlukları yaşayan insanların hayatını biraz olsun kolaylaştırmak ve onları mutlu etmek için çalışmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım içinde çalışmalarımız sürmektedir. Satışını yaptığımız cihazlar her zaman son teknoloji ürünü ve çok kaliteli cihazlardır. Kaliteli hizmet sunma konusundaki hedefimiz doğrultusunda cihazlarda kaliteden ödün vermeden temin için çalışıyoruz.

Firma olarak uzun yıllardır sektöre emek veren bir firmayız. Bu emeğin karşılığı olarak kısa zamanda sektörde lider vasfına yükseldik. Firmamızda her zaman en iyi hizmeti verme hedefiyle yaptığımız çalışmalarımız yükselen eğimli bir grafik çizmektedir. Bizleri web sayfamızdan takip edebilir, cihazlarımızı inceleyebilir; bizleri arayarak da bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız birbirinden cazip fiyatlarla müşterilerimizin bütçesine de dost tavırlı yaklaşımlarımız devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler