• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacı Abdullah Avcılar

Adres :

Merkez Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi No: 23/b İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezen Ece Alkaç

E-Posta Adresi :

ecealkacs@gmail.com

Firmamız; İstanbul pasta ve pastane sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz ve çalışma personelimiz ile amacımız geçmişten günümüze özel günlerin vazgeçilmez tatlısı irmik helvasını yeni nesil yorumumuz aracılığıyla siz sevgili müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Güven, dürüstlük, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti firmamızın öz değerleridir. Bu değerlerimiz ışığında hijyen kurallarına en azami ölçüde riayet ederek hizmet vermekteyiz.

Firma olarak kültürümüzün özel, tarihi ve farklı bir lezzeti olan irmik helvasını siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmayı ve canınız çektiği her an ulaşılabilir olmayı hedefledik. Bunun için geleneksel lezzetlerimizden olan irmik helvasını alışılmışın dışında bir sunum ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sunumlarımız; kase içerisinde karamelli irmik helvası, çikolatalı irmik helvası, Antep fıstıklı irmik helvası şeklindedir. İster sade isterseniz dondurma eşliğinde servis edilmektedir.

Kendimize has ve atalarımızdan miras aldığımız özel tarifimiz ile üretimini yaptığımız helvalarımızda insan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur. Bununla birlikte tüm üretim aşamalarımız gıda güvenliği standartlarına uygundur. Firmamıza özel gün, mevlüt, kutlama ve diğer cemiyet toplantılarınız için alo paket helva sipariş hattımız ile taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Firma olarak amacımız sektöre adım attığımız ilk günkü heyecanımızla ve kalitemizden ödün vermeden daha geniş kitlelere hitap etmektir. Bunun için geçmişten bugüne taşıdığımız değerlerimize bağlı kalarak ve sürekli olarak kendimizi güncelleyerek yolumuzda emin adımlar ile ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR