• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Helvacıoğlu Grup Viessmann Yedek Parça

Adres :

Sanayi Cad. Sanayi İşhanı A Blok No: 14 Ulus Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kağan Helvacı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kaanhelvaci51@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 337 47 62

Whatsapp 2:

0 (545) 920 94 50

Geniş hizmet ağıyla hizmet veren Helvacıoğlu Grup Viesmann Yedek Parça birmilyonnota.com un üyesidir. Ankara kombi klima servisialanında pek çok firmanın bulunduğu bir şehirdir. Ama bu firmaların çoğunda her yere servis ağı bulunmamaktadır. Helvacıoğlu Grup Viesmann Yedek Parça firmamız geniş kitleye hitap etmektedir, servis ağı gelişmiştir. Firmamız Ankara’nın Ulus ilçesinde bulunmaktadır.

Viesmann denince akla ilk gelen şey şüphesiz son teknoloji kombilerdir. Müşterilerimiz güvenle kombilerinin bakım, onarım, arıza tespiti ve kombi tesisat tamirinde firmamızdan destek alabilirler. Kombi fiyatlarını düşünecek olursak yeni bir kombiye gerek duymamak ve maddi kayıp yaşamamak için bakımlarını zamanında yaptırmanız önem arz etmektedir. Rutin bakımların yapılması kombinizin kullanım süresini mutlaka uzatacaktır. Kombinizin garanti süresi dolmadan siz herhangi bir servise kombinizi yaptırırsanız ürününüz garantiden çıkmış olacaktır. Bu nedenle yetkili servisi çağırmanız çok önemlidir.

Firmamız kombi bakımı dışında satış ve montaj işleriyle de size hizmet vermektedir. Yine kazan kurulumu ve tamiri de firmamızca yapılan hizmetler arasındadır. Web sitemizden ve irtibat numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet politikamız ve güvenli çalışmalarımızla size hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Gerekli tüm eğitimleri alıp başarı sağlamış olan personellerimiz işlerinde tecrübeli ve uzmandırlar. Teknik anlamda tam donanımlı personellerimiz sizlere destek olmak amacıyla hızlı servis ağımız ile tam zamanında bulunduğunuz yere ulaşırlar. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamış olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR