• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hera Glassware

Adres :

Kılıçarslan Mah. Kızılırmak Caddesi 24/c Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Tarhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pelintarhan1982@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 669 26 21

Süs eşyaları, farklı pek çok malzemeden üretilebilen, bulunduğu ortama farklı bir hava katan eşyalara verilen genel bir isimdir. Masaların köşelerine, orta sehpaların üzerlerine, televizyon ünitelerinin raflarına kadar her alanda bolca kullanılabilen süs eşyaları, genellikle ev veya ofisin karakteristik özelliklerinin ortaya çıkarılmasında büyük bir paya sahiptir.

Hera Glassware olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında birbirinden özel cam eşyalarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Birbirinden farklı özelliklerde tasarlanmış ve imalatları gerçekleştirilmiş olan cam bardak takımlarımızdan kahve fincan setlerimize, kavanoz setlerimizden apliklerimize kadar onlarca kaliteli ürünümüzü müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

Ayrıca porselen takımlarımız, tencere setlerimiz, çatal kaşık ve baharatlık setlerimiz ile de Kayseri süs eşyası hizmeti sağlayan pek çok firmaya karşın geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek için müşterilerimizden gelen öneri ve talepleri titizlikle incelemekteyiz. Birbirinden farklı tasarımlarımız sayesinde de piyasada yer alan ve klasikleşmiş modeller yerine daha modern ve daha şık ürünleri satışa sunmaktayız.

Çağın getirdiklerini ve gerekliliklerini sıkı şekilde takip ederek sürekli kendimizi geliştirip yenilemekteyiz. İşinin ehli kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız ile güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Uygun fiyatlı hizmet anlayışını da müşterilerimiz ile buluşturan firmamız, sektörümüzde kazandığımız güveni korumak ve daha geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlayabilmek amacıyla çalışmalarını üst düzey titizlikle gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR