• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Yaşam Koçu Güngör

Adres :

Tığcılar Mahallesi Kavaklar Caddesi Uzunoğlu Pasajı Zemin Kat No: 5 / (ada Doğa Aktif Yaşam Merkezi) Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güngör Işık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gungorisik408@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 162 02 64

Whatsapp 2:

0 (532) 162 02 64

Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı’nda faaliyet göstermekte olan Herbalife Yaşam Koşu Güngör firması olarak bizler siz müşterilerimize hayatınızın kalitesini ve yaşam standartlarınızı yükseltebileceğiniz bir hizmeti sunuyoruz. Sakarya danışmanlık sektöründe bireysel ihtiyaçlara çözüm üretmek üzere destek veren firmamızda Herbalife markasına ait birbirinden sağlıklı ve güvenilir ürünleri sizlere buluştururken aynı zamanda sağlıklı bir vücuda sahip olmanız için yapmanız gereken uygulamalar konusunda da bilgilenmenizi sağlıyoruz. Genellikle kilo verebilmek için bizleri tercih eden siz danışanlarımız bulunsa da aynı zamanda sağlıklı şekilde kilo almak ya da yaşadığı çeşitli sağlık problemleri sebebiyle beslenme düzeninde değişiklikler yapmak zorunda kalan danışanlarımıza da destek verebiliyoruz.

Beslenme düzenini de değiştirmeye etki edebilen en doğru Herbalife ürünlerinin kullanılması sayesinde sizlere hayatınızı çok daha sağlıklı ve hafif geçirebileceğiniz yaşam koçu hizmetlerini sunabiliyoruz. Bugün gelinen noktada dünyanın her yerinde kabul görmüş olan bir marka haline gelmiş Herbalife ürünlerini sizlerin beslenmelerine en uygun şekilde alabilmenize de aracılık ediyoruz.

Yaşam kalitenizi yükseltecek bir beslenme ve hayat tarzına geçebilmenizi sağlamak için sizleri motive edecek bir ortamı yakalayabilmeniz adına sürekli olarak iletişimde kalabileceğimiz alanlarda sizlere destek veriyoruz. Günlük beslenme düzenlerinin yanında takviye edici gıdalar olarak alınabilen ve bunların yanı sıra öğünlerin de yerine geçebilme olanağı bulunan ürünler sayesinde kilo kontrolünün sürekli olarak yakından izlenmesini ve kişisel bakımınız için gerekli olan ürünlerle istediğiniz görünümlere sahip olmanızı da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR