• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Yaşam Koçu Perihan

Adres :

Kirazlı Mah.zübeyde Hanım Cad 94/b Bağcılar İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Perihan Ayhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esmerim_perikizi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 517 52 42

HERBALİFE BAĞCILAR

İstanbul danışmanlık firmalarından biri olarak danışmanlık alanında en profesyonel ve en sağlıklı uygulamaları sizlere sunuyoruz. Herbalife ürün danışmanlığı alanında sahip olduğumuz bilgileri sizlere daha iyi aktarmak ve daha çok kişinin faydalanmasını sağlamak için bu konuda firmamızı ve mağazamızı açmış bulunuyoruz.

Herbalife markasının sahip olduğu sağlık üzerindeki olumlu etkileri sizlere aktarıyor ve kısa sürede bu etkilerin nasıl ilerleme göstereceğini de sizler kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Herbalife ödem atıcı çaydan, yaşam koçluğuna kadar geniş bir alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaşam koçluğu eğitimi almış olan uzmanlarımız tarafından sunulan bu hizmet ile daha sağlıklı, saha aktif ve daha kaliteli bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. Uzmanlarımız sahip oldukları bilgi birikimini ve koçluk eğitimini en iyi programları ile sizlere sunarlar.

Firma olarak vücut analizi hizmetimiz de bulunmakladır. Sağlıklı kilo alma ve sağlıklı kilo verme konusunda uzman olan danışmanlarımız eşliğinde öncelikle vücut analizine göre belirli bir program uygulanmakta, ardından da çeşitli sağlıklı ürünler de bu programlar desteklenmektedir.

Herbalife ürün danışmanını İstanbul Bağcılar’da arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Bizlere danışabilir ve Herbalife hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ödem atıcı çay ürünleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almakta olup, etkinliği kanıtlanmış olan ürünler arasındadır. Kişiye özel beslenme programı ayarlayan uzmanlarımız hayalinizdeki görünüme ve hayalinizdeki hayata kavuşmanız için sizlere koçluk ve danışmanlık hizmetini en üst seviyede sunacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR