• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hero Petshop

Adres :

Ali Hikmet Paşa Mah. İmam Hatip Cad. 7035 Sok. No: 50/a Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Kahraman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 146 28 17

Hero Petshop firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatımıza birçoğumuza eşlik eden evcil hayvanlarımız bulunmaktadır. Bu evcil hayvanlarımızın çeşitli ihtiyaç duydukları şeyler olmaktadır. Bu sebeple evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamanız için Balıkesir evcil hayvan sektöründe hizmet veren firmamız Hero Petshop sizlere yardımcı olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler insan ve hayvan sağlığı için herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır.

Sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü sunan firmamız sizlerin memnuniyeti için sunduğu ürünlerden bazıları şunlardır; kedi yaş maması, kedi kuru maması, köpek kuru maması, köpek yaş maması, bakım ürünleri, oyuncak çeşitleri, kıyafet çeşitleri, tasma çeşitleri, kuş yemi, kuş ekipmanları, balık yemi çeşitleri, balık ekipmanları ve kedi kumu gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin tamamında da ürün ve marka çeşitliliği ile de sizlere geniş bir tercih opsiyonu da sunmaktayız.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR