• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herriff Giyim

Adres :

Sahibiata Mah. Mimar Muzaffer Cad. No: 20/b Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Meral

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 800 80 56

Herriff Giyim olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Konya giyim sektöründe hizmet veren Herriff Giyim olarak kaliteli hizmetimiz ile tanınmaktayız. Çalıştığımız sektörde en iyi, birincil firma olmak hedefi ile başladığımız işimizde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız sektörde en üst hizmet kalitesi ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu sebepledir ki çalışma arkadaşlarımızın hepsi alanında gerekli eğitimi almış, çalışkan, deneyimli ve usta niteliklere sahip insanlardan oluşmaktadır.

Tutkuyla ve aşkla çalıştığımız işimizde öncül hedefimiz siz müşterilerimizin ihtiyaçları ve sorunlarını gidermektir. Aynı zamanda da işinde özveri ile çalışan çalışlarımız alanımızda ki tüm gelişmeleri takip etmektedir ve sürekli olarak öğrenmektedirler. Bu sebeple de size modaya uygun ve en doğru kıyafet önerisini yapabilecektir.

Giyim firması olarak çalışan firmamızda sizin memnuniyetiniz için size karşı her zaman dürüst bir şekilde hizmet vermekteyiz. İstekleriniz doğrultusunda hareket eden firmamız sizin için özel ürünlerde üretebilmektedir. Yine siz müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman en uygun fiyat ile çalışmak gibi bir politika kendimizi belirlemiş bulunmaktayız. Ve de bu politikadan asla taviz vermemekteyiz. Verdiğimiz hizmet ve kalitesi bizi her zaman daha ileri taşımaktadır. Bu sebeple de firmamız gün geçtikçe daha büyük kitlere hizmet vermeye başlamaktadır. Verdiğimiz hizmetten yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR