• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hg Oto Aksesuar

Adres :

- Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Gezer

E-Posta Adresi :

harungzr216@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 545 23 85

Hg Oto Aksesuar, birmilyonnokta.com üyesi olarak Ankara oto aksesuar ve modifiye sektöründe hizmet vermektedir. Özel olarak tasarlanan ve üretilen araçlar zamanla farklı markalar tarafından farklı modellerde üretilmiştir. Günümüzde araç sahipleri araçları için çeşitli hizmetlerden faydalanmaktadır. Araçlar için özel olarak geliştirilen bu hizmetler doğrultusunda aracın tasarımında yenilikler yapılmaktadır. Araç sahipleri kullandığı aracı kişiselleştirmek isteyebilir. Bu nedenle aracın tasarımını etkileyecek bazı işlemlerden faydalanmalıdır.

Araçlar marka ve modele göre üretilmektedir. Kullanım halindeki araçların rengi, araç üzerindeki yazılar değiştirilebilir. Araçların görsel değişikliği için hizmet veren ekibimiz bu alanda kaliteli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firma olarak bizler sektörde güvenle tercih edilmekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Oto aksesuar ve modifiye alanında kaliteli, güvenilir, doğru ve uygun fiyatlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firma olarak yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz.

Oto aksesuar ve modifiye alanında araç için ihtiyaç duyulan aksesuarların satışını yapıyoruz. Direksiyon satışı, far satışı, oto lastiği satışı yapıyoruz. Oto koltuk kılıfı satışı, direksiyon kılıfı satışı yaparak satışa sunduğumuz ürünlerin uygulamasını da yapıyoruz. Araç için görüntü ve ses sistemi kurulumu yapıyoruz. Tamir, bakım ve onarım alanında da başarılı çalışmalarla hizmet veriyoruz. Sizler de aracınız için ihtiyacınız olan hizmetten güvenle faydalanabilir, uygun fiyata maddi ve manevi zarara uğramadan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR