• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hijyenik Koltuk Yıkama

Adres :

- Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Dönmez

E-Posta Adresi :

ilkerdonmez1903@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 933 71 11

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Hijyenik Koltuk Yıkama, Edirne temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Ev ve işyerlerinde kullanılan koltuklar aynı zamanda araç içerisinde de kullanılmaktadır. Koltuklar özellikle evlerin vazgeçilmez mobilyasıdır. Evlerde, işyerlerinde kullanılan koltuklar araç içerisinde kullanım için özel tasarlanmıştır. Kullanılan koltuklar zamanla kirlenir, toz tutar. Koltukların kirlenmesi ve toz tutması zamanla koltuğun eski bir görünüme sahip olmasına neden olur. Eski bir görünüme sahip olan koltuklar ise kötü görünecektir.

Koltuklar belirli malzemelerle ve yöntemle temizlenebilir. Fakat evde yapılan bireysel temizlikler her zaman etkili sonuç vermez. Aynı zamanda evde yapılan temizliğin genelinde koltuklar yıpranmaktadır. Koltuk üzerinde oluşan leke veya izler kolay kolay geçmez. Koltuk üzerindeki leke ve izlerin tamamen geçmesi, koltuğun zarar görmemesi için özel makineler ve malzemeler kullanılır. Koltuk kumaşları farklıdır. Her kumaş için farklı kimyasal kullanılmaktadır. Firma olarak bizler geniş ürün yelpazesine sahibiz. Bu sayede her koltuk için detaylı temizleme hizmeti vermekteyiz. Ev ve işyerlerinde kullanılan koltukları derinlemesine temizliyor, leke ve izlerden eser bırakmıyoruz.

Tecrübe sahibi ekibimizle yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda özel makine ve sistemler sayesinde temizleme hizmeti veriyoruz. Araç içerisinde kullanılan koltuklar için de temizleme hizmeti veriyoruz. Koltuk yıkama ve temizleme hizmetiyle birlikte halılar için de yıkama ve temizleme hizmeti veriyoruz. Kısa sürede tamamladığımız çalışmalarımızı uygun fiyat aralığında gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR