• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal & Ediz Kuaför

Adres :

Girne Mah. Girne Bulvarı No: 20/b Efeler ( Hgs Künefe Yakınındayız ) Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ediz Yıldız - Hilal Kara

E-Posta Adresi :

info@hilaledizkuafor.com

Kuaför sektöründe yer alan Hilal & Ediz Kuaför isimli firmamız Aydın’da birmilyonnokta.comüyesi olarak hizmet vermektedir. Saçınız ve cildiniz üzerinde gerçekleştirdiğimiz işlemler ile doğal ışıltınızı ortaya çıkarmaya kendinizi en iyi şekilde hissedeceğiniz görünümü oluşturmaya çabalarız.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için uygulayacağınız işlemlerde nitelikli sonuçlar alamayabilir, cildinizi tahriş edebilirsiniz. Bayan ağda salonu olarak da hizmet veren kuaförümüzde kısa süre içerisinde doğru teknikler ile pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. Sürekli uyguladığımız ağda işlemleri tüy yoğunluğunun azalmasını, tüy yapısının zayıflamasını sağlar. Yüz güzelliğiniz için önemli bir detay olan kaş bıyık alım işlemleri de kuaförümüzde profesyonel şekilde gerçekleştirilir.

Yüzünüzü çevreleyerek güzelliğinize bütünlük katan saçlarınız üzerinde şekillendirme ve renklendirme yöntemleri uygulayarak daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aydın kuaför sektöründe hizmet veren firmamızda saçlarınıza uygulayacağımız şekillendirme, renklendirme ve kesim işlemleri ile yeni bir tarza kavuşabilir, güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Günlük hayatın temposunda en çok yıpranan uzvunuz, elleriniz, için manikür işlemlerimizden yararlanabilir; yıpranmış, sizi yaşlı gösteren el görünümünden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Uyguladığımız işlemler ile ipeksi bir dokuya bürünen elleriniz ile cildinize hak ettiği değeri verirsiniz. Ayaklarınızın daha sağlıklı bir görünüme kavuşması, yorgunluğunuzun atılması için pedikür işlemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yüz güzelliğinizi ön plana çıkartacak makyaj uygulamalarımız ve ellerinizi her an bakımlı gösterecek kalıcı oje uygulamamız salonumuzda profesyonel şekilde yapılmaktadır. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak, kendinizi daha iyi hissetmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR