• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Güzellik Bayan Kuaförü

Adres :

Yüzbaşılar Mahallesi Yüzbaşılar Caddesi ( Sahil Yolu ) Yuvam C Sitesi No 52 / C Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hilal Yürük

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 428 77 19

Kocaeli Gölcük İlçesi’nde hizmet veren Hilal Güzellik Bayan Kuaförü, bir milyonnokta.com üyesidir. Gölcük’te saç modelleri ve bakımı konusunda hizmet veren salonumuz sizlerin güzelliği için var gücüyle çalışmaktadır. Farklı saç tiplerine uyguladığı renk ve model kesimleriyle göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olacaksınız.

Kocaeli kuaför sektöründe çalışmalar yapan bir esnaf işletmesiyiz. Uzun yıllardır sektördeki yerimizi halen başarıyla sürdürmekteyiz. Yılların deneyime sahip bilgi ve beceri yeteneklerimizle birçok kişiye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Güzellik salonumuzda saç bakımının yanı sıra vücut ve cilt uygulamalarına da yer vermekteyiz. Bakıma ihtiyaç duyan her kadının güzelliğinin sağlanması bizim işimizdir. Her yaşa uygun tarz ve saç kesimleri ile gelin başı, makyaj ve tırnak bakımı için bizlere başvurabilirsiniz. Kendinizi; özverili ve yaratıcı çalışmalarıyla sizlere hizmet veren tecrübeli personelimizin ellerine güvenlikle bırakabilirsiniz.

Güzellik salonumuzda yaptırdığınız manikür pedikür işlemleri son derece sağlıklı ve hijyen bir ortamda yapılmaktadır. Müşterimizin sağlığı ve beğenisi bizim için ilk sırada gelmektedir. Merkezimiz, sektörümüzle ilgili teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır. Sürekli yenilenen araç ve gereçlerimizle sizlere rahat ve temiz bir ortamda hizmet vermek bizi mutlu kılmaktadır.

Güzellik merkezi olarak; müşterilerimizden aldığımız pozitif enerji ile sizleri daha güzel karşılayarak ve size daha iyi hizmet sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sağlıklı ve güzel yarınlar için güzelliğinizi ertelemeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR