Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hilal Rot Balans

Adres :

Küsget Küçük Sanayi Sitesi B Blok 57 Nolu Cadde No 86 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Hilaloğlu

E-Posta Adresi :

mfhilaloglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 607 15 84

Araçlarımız bizlerin ulaşımlarını kısa, konforlu ve kaliteli hale getiren önemli vasıtalardır. Bu yüzden bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması, özenli ve dikkatli kullanılması bu araçların kullanımı esnasında yaşanabilecek olan sıkıntıların önüne geçmektedir. Ancak ne kadar dikkatli ve özenli bir şekilde kullanılsa da çevresel etmenlere bağlı olarak belirli aksamlarında bozulmalar ve tamir edilmesi gereken işlemler oluşabilmektedir. İşte bu işlemlerden birisi de rot ve balans ayarlarıdır. Bizler Hilal Rot Balans olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Hilal Rot Balans olarak Gaziantep ilinin Şehitkâmil ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Gaziantep oto lastik ve jant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile desteklerimizi sunmaktayız.

İşletmemizde sizlerin araçlarının rot ayarlarını, balans ayarları dikkatli ve özenli bir şekilde yapmaktayız. Bu işlemlerimizi sağlarken en kaliteli aletlerimizi, bilgisayar destekli rot balans ayar takiplerini yapmaktayız. Bu sayede hata payımızı minimum seviyeye çekerek yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Profesyonel çalışan kadromuz ve tecrübeli yapımızın sunduğu avantajlar ile yüksek kaliteye sahip hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR