• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hira Veteriner Kliniği

Adres :

Seferşah Mah. Garaj Arkası 1. Sokak No: 5/b Çanakkale » Ezine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Çevik - Rabia Başaran Çevik

E-Posta Adresi :

rabia.basaran.vet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 778 72 69

Whatsapp 2:

0 (505) 824 69 19

Küçük dostlarımıza en detaylı bakım ve tedavi hizmetlerini sunduğumuz firmamız, Hira Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Firmamız pek çok evcil hayvan türüne ve sokaktaki sevimli dostlarımıza veterinerlik hizmetleri sunmaktadır. Çanakkale evcil hayvan bakım ve tedavi hizmetlerinde, rakiplerine fark atan bir anlayış çerçevesinde ilerlemeye devam ediyoruz.

Firmamız başta muayene hizmetleri olmak üzere; aşılama ve cerrahi operasyon işlemleri, kuaförlük hizmetleri gibi farklı alanlarda hizmetler sunmaktadır. Bunların yanı sıra Çanakkale’de çiftlik veteriner hekimliği hizmetlerini de sunarak, sizlere her alanda ihtiyaç duyabileceğiniz farklı hizmetleri sunuyoruz. Kliniğimizde yer alan her bir veteriner, alanında eğitim görmüş ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hira Veteriner Kliniği ailesi olarak can dostlarımızın sağlığını doğru şekilde korumak ve gerekli müdahaleleri doğru bir yöntem ile sunmak oldukça önemlidir. Bu gibi hayati nedenlerden dolayı çalışma ve tedavi yöntemlerini her zaman en modern, güncel ve güvenilir şekilde planlıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyan ve tedavi altına alınan her bir can dostumuz için özel bir tedavi yöntemi belirliyoruz.

Sizlere ve küçük dostlarımıza doğru bir hizmet sunmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Kliniğimizde faaliyetlerini sürdüren her bir çalışma arkadaşımız ile bu amaç doğrultusunda yöntem ve teknikler kullanmaya devam ediyoruz. Sizler de en güvenilir ve doğru şekilde hizmet sunan, alanında deneyimli bir klinikten yardım almak isterseniz sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR