• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hitek Nakliyat Orman Ürünleri

Adres :

Fenk Mahallesi Çarşamba Caddesi No: 82 Samsun » Terme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Küçük - Ali Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 587 77 37

Whatsapp 2:

0 (530) 108 09 49

Hitek Nakliyat Orman Ürünleri çalışanları olarak alım satımını ve nakliyatını yaptığımız orman ürünlerinin kalitesine her daim kefiliz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunun devamlılığı konusunda en inançlı tutumları sergileyerek ilerlemekteyiz. Kızılağaç, terme ağaç, terme ladin, çınar ağacı gibi birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız. Bu ürünler ham madde olarak kullanılıyor genel olarak ve ham maddenin önemi oldukça büyük. Bunlardan elde edilecek ürünler birçok noktada kullanılabiliyor ve sağlamlığına önem vermeniz büyük bir değer taşıyor.

Samsun ağaç ve orman ürünleri noktasında verilen hizmet birçok eşya ve nesne için kullanılıyor. Ağaçtan ağaca ürünlerin özellikleri değişebiliyor. Her maddenin özelliği türüne göre değişim gösterebiliyor. Bu konularda bilgi alarak ilerlemeniz büyük fayda sağlayacaktır. İşlenmesinin kolaylığı da türünden türüne değişebiliyor. Hızlı teslimatın da önemi bu noktada artıyor. Güvenli bir şekilde ulaşması sizlerin de işlerinde hız faktörü oluşturuyor.

Verdiğimiz hizmetten her daim faydalanmanız için ve istediğiniz verimi oldukça fazla bir şekilde almanız için biz profesyonel çalışanlar olarak sizlere büyük önem veriyor ve daha da iyi hizmet verebilmek adına kesinlikle yerimizde sayma gibi bir düşüncede hiçbir zaman bulunmuyoruz. En kusa zamanda bizlerle iletişime geçere gerekli noktalarda bağlantı kurup bu üstünlüğün farkına varmanızı istiyoruz ve bizlerle beraber sizlerin de mutlu olmasını canı gönülden istiyoruz. Her daim sizinleyiz ve sizinle olacağız. Kalite sizlerle olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR