• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hızlı Yapı İnşaat

Adres :

Akteke Mah. Tosya Cad.no: 63 Kastamonu Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Tırnapoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

musatirnapoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 522 75 45

Whatsapp 2:

0 (545) 355 95 25

Kapsamlı bir sektör olmamız itibariyle çoğaltılabilir geniş yelpazeli yapı hizmeti sunan firmamız, “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim” mantığıyla müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır. Tabi bu mantık yürütülürken kullanılan malzeme, işçilik göz önünde bulundurulup olabilecek en kaliteli ve sağlam yapıları azami sürede teslim etme hedefimizi de kesinlikle yok saymadık.

Kapsamlı bir sektör olduğundan ve ürün, hizmet anlamında geniş bir yelpazeye sahip olduğundan daha önce bahsetmiştik. Hayalinizdeki bir ev ya da bir işyeri olabilir, bir cami ya da istediğiniz bir aş evi de olabilir ya da bir barınak, daha da çoğaltılabilir. Yeter ki siz isteyin. Firmamız yüksek kalitede sunmuş olduğu hizmetin sonrasının da takibini gerçekleştirmekte ve bu süre zarfında sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Yapılarda kullanılan malzemelerin belli standartlara uymasıyla beraber inşa etmiş olduğumuz yapıların da aynı hassasiyette önemli standartlara uyması hatta bu standartların üzerinde hizmet sunulması şart kılınmıştır. Amacımız Kastamonu yapı sektörünün öncü firması olmanın vermiş olduğu büyük sorumlulukla işimizi, ismimizin hakkını vererek yapmaktır. Bununlar beraber sektör gelişmelerini yakından takip edip sürekli hizmet anlayışımızı ve kalite standartlarımızı aynı periyodda geliştirmekteyiz.

Deneyimli, yeniliğe açık, yaratıcı fikirleriyle farlılık gösteren ekibimizle sizlere hizmet vermek ayrıca tercih sebebidir. Yapıların fonksiyonları için farklı, özellikle sağlamlıkları konusunda farklı politika ve standartlar ele alınmakta, kesinlikle sağlamlık yönünden taviz verilmemektedir. Memnuniyetinizi kazanma yolunda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR