• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hms Mekanik Tesisat Doğalgaz

Adres :

Şehitler Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 1/a Şehzadeler Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan Kurt - Harun İnce

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 424 75 67

Whatsapp 2:

0 (507) 128 92 92

Manisa merkezde hizmet veren Hms Mekanik Tesisat Doğalgaz, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız, ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine yıllardır çalışmalar yapan bir kuruluştur. Tüm tesisat işleri ile banyo dolap satışı ve montaj işlerini de firmamız bünyesinde yapmaktayız. Sizin zevkinize uygun farklı tasarımlara ait banyo lavabosu ve dolap çeşitlerini görmeniz için işyerimize bekliyoruz.

Manisa tesisat bakım ve onarım sektöründe firma olarak kaliteli ve zamanında iş teslimi yapan bir kuruluşuz. Her biri işinde uzman, yetişmiş personelimiz ile birçok çalışmalar yapmaktayız. İşimizi severek ve büyük bir titizlikle yapıyoruz. Firmamız uzun zamandan beri kendi sektöründe verdiği hizmetler ile öncü firmalar arasındadır. Bu güvenle hizmet alanımızı her geçen gün arttırmakta ve müşteri kitlemizi genişletmekteyiz. Bugün Manisa ve çevresine hizmet veren firmamız, sıhhi tesisat işleri, doğalgaz tesisatı ve kombi kazan kurulumu konularında uzman bir kimlikle çalışmaktadır. Yine bu sistemlerin bakım ve onarım çalışmalarını bünyemizde yapmaktayız. Alanımızla ilgili son teknoloji ürün ve sistemlerini detaylı bir biçimde müşteri isteği doğrultusunda kurmakta ve kullanışlı hale getirmekteyiz. Ev, işyeri ve bütün alanlarda ısı ve soğutma sistemleri ile bakım onarımlarını uygulamaktayız.

Sürekli gelişmeleri takip eden ve kendini geliştiren firmamız, sunduğu hizmetleri yüksek standartlarda gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma prensibine sahip olarak her geçen gün verdiğimiz hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Müşteri kitlemizle uzun süreli ve güvenilir bir ilişki kurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecekte de hedefimiz, en son teknolojileri yakından takip ederek müşteri kitlemize uygun ve kullanışlı sistemler kurmak olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR