• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hobi Dekor

Adres :

Merkez: Merkez Mah. 19 Mayıs Cad. 38. Sok. No: 15 Gölcük Kocaeli -- Şube: Ömerağa Mah. Alemdar Cad. Fevzi Baba Apt. No: 45 İzmit Kocaeli Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhan Tığ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakikatkocaeli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 521 51 25

Hobi Dekor olarak sizlere sanat malzemeleri, yağlı boya malzemeleri, hobi malzemeleri, anaokulu malzemeleri gibi birçok satış yapıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu satışları en kaliteli yerlerden tedarik ediyoruz. Satışını yaptığımız ürünler çocuklarınızın direkt olarak temas ettiği, kullandığı ürünler olabiliyor. Onun için tehlike oluşturmayan ve sağlığa zarar vermeyen ürünler verilmesi ise büyük önem taşır. Dolayısıyla işimizi bu kalite standartları çerçevesinde yapıyor ve ona göre bir hizmet sunuyoruz.

Kocaeli alışveriş alanında verdiğimiz hizmet hobi olarak kullanabileceğiniz malzemeleri de içeriyor. Bu malzemelerin yanında belli bir eğitim veren yerlerin kullandığı aparatlar da bizlerde mevcut. Dolayısıyla işimiz gereği bu noktalarda alınan hizmetin sizler açısından verimli olması ve malzemelerin iş görmesi büyük önem taşıyor. Bazı malzemeler kullanışsız olabiliyor. Yağlı boyalar iyi bir içerişe sahip olmadığında kötü bir çalışma çıkarıyorsunuz ortaya. Dolayısıyla aldığınız ürünler gayet iyi seçilmeli.

Sanatsal konularda çalışmalar sergileyen kişilerin belli başlı malzemelere ihtiyacı olabiliyor. Ya da bulmakta zorlandığınız malzemeler bile olabiliyor. Bu gibi anlarda büyük bir araştırmaya girmek zorunda kalabiliyorsunuz. Ya da çok uzak mesafelerden alışveriş yapmak zorunda da kalabiliyorsunuz. İşte biz size istediğiniz malzemelerin neredeyse hepsini sunma fırsatı veriyoruz. Çeşitliliğimizi her geçen gün arttırıyor ve bu kaliteyi ise sabit tutarak ortaya koyduğumuz işi çizgisinden kesinlikle çıkarmıyoruz. Yoksa nasıl bir verimsizlik oluşacağını ise gayet iyi biliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR