• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Holistik Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Atatürk Mahallesi Sülün Caddesi No: 18/1 Daire: 2 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alparslan Erişti

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 852 49 95

Holistik Sağlıklı Yaşam Merkezi isimli eşsiz hizmetlere sahip firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak bu yolda yürümeye devam edeceğini duyurmuş bulunmaktadır. Sağlık hepimiz için oldukça önemlidir ve asla ertelenmemesi gereken bir noktadır. Sağlıklı yaşamak sağlığımıza dikkat etmek bu hayattaki en öncelikli düşüncemiz olmalıdır. Sağlığımızdan olursak eğer artık kaybedebileceğimiz hiçbir şeyimiz yoktur demektir. Firmamız sağlık sorunları yaşayan insanlara son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak onların ihtiyacı olan hizmeti ayaklarına kadar getirmiş bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, sunduğu geniş yelpazeli hizmetleri ile her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor.

İstanbul danışmanlık, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve birçok insana sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmış bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemi her hizmetinde adeta kalitesini konuşturarak yansıtıyor. Firmamız hem diyetisyen, hem psikolojik danışmanlık, hem sağlıklı beslenme danışmanlığı, hem fizik tedavi, hem bel ve eklem ağrıları tedavisi hizmeti sunmaktadır. Sunduğu geniş yelpazeli hizmetler sayesinde çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan firmamız, bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olmayı da başarmış bulunmaktadır. Sizler ile sağlıklı bir yaşama sağlam adımlar atmak üzere canla başla çalıştığımızı da belirtmek isteriz.

Yedi yirmi dört saat hizmet sunmakta olan değerli firmamız randevu sistemi ile müşteri kabul etmektedir. Sizler de bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız iletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak ilk randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR