• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hot Döner

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi No: 30/2 Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Güncü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakup3626@gmail.com

Hot Döner ailesi olarak bizler de www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesiyiz. Yemek konusu zorunlu ihtiyaçlar içerisinde yer almaktadır. Fakat hayatın bu koşuşturması içerisinde o kadar çok yoruluyoruz ki çoğu zaman yemek yapmaya zamanımız kalmıyor, zamanımız kalsa da halimiz olmamaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimiz için bu zor zamanlarında destekçiniz olabilmek, sizlere nefis lezzetler ile karnınızı doyurabilme imkânını sunabilmek amacıyla Zonguldak fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek yapan, güler yüzlü, en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin damak zevkine layık birbirinden çeşit menülerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Menülerimiz içerisinde klasik menü, jumbo menü, maxi menü, ekspres menü, köfte menüler, İskenderler ve porsiyonlar bulunmaktadır. Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan restaurantımızda her bir alanımız özenle temizlenmekte ve sizleri ağırlayabilmek için hazır olarak beklemektedir. Tüm malzemelerimiz en kaliteli işletmelerden özenle seçilerek sizlere sunum aşamasına gelinceye kadar titizlik içerisinde takip edilmektedir.

Çünkü siz değerli müşterilerimizin sadece damak zevklerine hitap edebilmeyi değil aynı zamanda bunu sağlıklı bir şekilde yapabilmeyi amaçlıyoruz. Bu sebeple de hijyen konusuna son derece titiz davranıyoruz. Kaliteli ve güvenilir aynı zamanda da lezzetinden emin olan restaurant arayan müşterilerimizi en kısa sürede işletmemizde layığı ile ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR