• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hp Oto Yıkama & Lastik

Adres :

Tepealtı Mahallesi Suadiye Cad. Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Pöge

E-Posta Adresi :

feritpoge@live.com

Whatsapp 1:

0 (507) 222 56 58

Whatsapp 2:

0 (507) 222 56 58

Ankara oto lastik ve jant alanında hizmet veren firmamız, bu alanda uzun yıllar önce kurulmuş ve emin adımlar ile ilerleyerek günümüzdeki konumuna erişmiştir. Birbirinden farklı uygulamalarımız ile alanında en profesyonel işi yapmaya odaklı olan firmamız oto lastik ve jant konusunda yapılan yenilikleri yakından takip etmekte aynı zamanda alanında en profesyonel kişileri bir arada çalıştırmaktadır.

Firmamızda birbirinden farklı hizmetler verilmektedir. Bunlar arasında; pasta cila uygulaması, lastik ve jant, oto yıkama hizmeti, jant düzeltme işlemi, oto lastik işleri, lastik yol yardım, 7/24 lastik servisi gibi hizmetler yer almaktadır. Lastik konusunda 7/24 sizlere destek olan ekibimiz her an yanınızda olacaktır. En ideal çözümler eşliğinde sorun en kısa zaman zarfı içerisin de çözülecek ve sizlerin mağdur olması firmamız tarafından engellenecektir.

Oto yıkama hizmetimiz ile de araçlarınızın iç ve dış temizliğini detaylı bir şekilde yapmaktayız. Bu sayede sizler de değerli zamanınızı başka şeylerle harcarken, temizlik yapan ekiplerimiz işlem bittikten sonra sizlere anahtar teslimi yapmaktadır.

Firma olarak seramik kaplama uygulaması, lastik sökme ve takma işleri, motor yıkama işleri, nöbetçi lastikçi vb. hizmetlerimiz de sizlere sunulmaktadır. Ankara içerisinde en profesyonel ve en uygun fiyatlı hizmet ayrıcalığını siz değerli müşterimize sunmaktayız. Bizler hakkında daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizin fiyatlarını öğrenmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR