• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

H&t Et ve Tavuk Izgara Salonu

Adres :

Sırasöğütler Mah. Aydınlar Cad. No: 35/a Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Tutkun

E-Posta Adresi :

tutkunugur4949@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 064 59 57

Whatsapp 2:

0 (551) 949 05 99

Restoran sektöründe hizmet veren H&T Et ve Tavuk Izgara Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Restoranımızda damak tadınıza hitap eden lezzetleri istifadenize sunuyoruz. Izgarada usta ellerden çıkan lezzetlerimiz ivedilikle güler yüzlü personellerimizle sizlere sunulmaktadır. Hizmet verdiğimiz bölgede yıllardır aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerine iddialı olduğumuz lezzetlerimiz ve tecrübeli personellerimizle cevap vermekteyiz. Kocaeli’de faaliyet gösteren ızgara salonumuz sizler için etin en taze ve lezzetli halini hazırlar.

Kocaeli restoran sektöründe güvenin adresi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İtina ile seçilen sağlıklı beslenmiş kesimlikleri seçiyor ve sizlerin istifadesine sunuyoruz. Tecrübeli ustalarımızın ellerinde işlenen etlerimiz enfes lezzetlere dönüşmektedir. Müşterilerimizin devamlı bizleri tercih etmesi ve mekanımızın müdavimi olması verdiğimiz hizmetin kalitesini göstermektedir. Nezih mekanımızda sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Restoran sektöründe başarıyı yakalamış bir ızgara salonu olarak sizlere gururla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerin talepleri doğrultusunda her defasında kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirerek ve yenileyerek karşınıza çıkıyoruz. Yerinde saymadan ilerleyen bir restoran olarak sizlere çağımıza ayak uyduran hizmetler veriyoruz. Sizleri memnun etmek bizim birinci prensibimizdir. Kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir restoran olarak prensiplerimizden ödün vermeden ilk günden beri bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri rekabet ettiğimiz sektörde sizlere en makul fiyatlarla sunuyoruz. Nitelikli bir firma olma gayretiyle ticari kazancı arka plana atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR