• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hülya Öztürk Estetik & Güzellik Salonu

Adres :

Üniversite Caddesi Corona İş Merkezi C Blok Kat : 1 D/1 (gratis Üstü ) Mersin Yenişehir Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hülya Kaygusuz

E-Posta Adresi :

hlyozturk1982@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 546 27 33

Whatsapp 2:

0 (505) 671 67 39

Göreceli bir kavram olan güzellik konusunda mühim olan kendinizi güzel hissetmenizdir. Bu his öz güveninizi arttırır, hayata daha olumlu bakmanızı sağlar. Firmamız sizlere bu hissi arttıracak kişisel bakım hizmetleri sunmaktadır. Siyah nokta tedavisi konusunda kadın-erkek tüm müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmet, cildinizi derinlemesine temizler ve cilt ışıltınızı ortaya çıkartır. Cilt lekelerine karşı uyguladığımız hassas tedavi yöntemimiz ile cilt lekeleriniz %100’e yakın oranda kaybolur. Cildinizi daha ışıltılı hale getirmek için profesyonel ekibimizi ve üst düzey nitelikteki bakım hizmetlerimizi güven ile tercih edebilirsiniz.

Gözlerinize adeta büyülü bir bakış katan, kirpiklerinizi daha hacimli ve uzun gösteren lifting uygulamamız ile gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartabilirsiniz. Simanızı tamamlayan kaşlarınız için merkezimizde kaş tasarım hizmeti verilmektedir. Yüzünüze en çok yakışacak kaş şeklini profesyonel çalışanlarımız ile uygulamaktayız. Kullandığımız 3d kıl tekniği ile istediğiniz kaş yapısına sahip olabilirsiniz. Ayrıca yıpranmış, ellerinizin güzelliğini gölgeleyen tırnaklarınız için de protez tırnak, kalıcı oje gibi uygulamalar firmamız bünyesinde mevcuttur.

Mersin güzellik merkezi sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız istenmeyen kıllarınızdan kurtulmanız için modern çözüm yöntemleri sunmaktadır. Lazer epilasyon uygulamamız ile kıl yapınıza bağlı seans sayısına göre sizlere uygun hizmet vermekte ve bu hizmeti makul ücretler ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti firmamız için her zaman ön plandadır. Kampanyalı fiyatlarla sunduğumuz nitelikli hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

mersin üniversite caddesi lazer epilasyon işlemleri,
mersin pozcu lazer epilasyon işlemleri,
mersin yenişehir lazer epilasyon işlemleri,
mersin sayapark lazer epilasyon işlemleri,
mersin forum lazer epilasyon işlemleri,
mersin sahil lazer epilasyon işlemleri,
üniversite caddesi lazer epilasyon işlemleri,
pozcu lazer epilasyon işlemleri,
yenişehir lazer epilasyon işlemleri,
sayapark lazer epilasyon işlemleri,
forum lazer epilasyon işlemleri,
sahil lazer epilasyon işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR