• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hüma Elektrik Kamera Sistemleri

Adres :

Fındıklı Mah. Evren Cad. No : 62-64 Maltepe / İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Raşit Kavi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

humaelektrik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 489 98 37

Whatsapp 2:

0 (531) 700 62 07

Güvenliğiniz için İstanbul elektrik elektronik firmaları arasında kurulmuş olan firmamız, güvenlik kamera sistemleri gibi birbirinden farklı güvenlik önlemlerini sizlere sunarak profesyonel hizmet sunmaktadır. Otopark, bina ve bahçeler de hatta evinizde de kullanabileceğiniz kamera sistemlerimiz ile istediğiniz yerden, cep telefonu, tablet üzerinden kameralarınızı kontrol edebilirsiniz. Güvenlik kamera kurulumu yaptırmak istiyor ve bu hizmeti size hem profesyonel hem de en uygun fiyata sunacak ustalar arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz.

Firma olarak uydu kurulum hizmeti de veren firmamız, bu konuda en profesyonel uydu kurulum ustaları ile çalışmaktadır. İstanbul içerisinde otomasyon ve pano kurulumu da yapan ekiplerimiz bu konuda sizlere üstün destek kalitesi yaşatacaktır.

Elektrik arıza servisi ve elektrik arıza tespiti ile İstanbul içerisinde elektrik sisteminizde ki arıza durumunu bizlere bildirebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde uygun ekipman ile adresinize gelerek arızanın nedenini tespit ederler. Ardından arızayı gidermek için en doğru çözümü uygularlar. Tüm işlemlerimiz gürültüsüz ve çevre kirliliği oluşturmadan yapılır. Aynı zamanda firmamızdan elektrik malzemelerini de en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Aydınlatma hizmeti de veren ekiplerimiz ışık, avize vb. farklı aydınlatma metotları için de uygun ekipmana sahiptir. LED ışık aydınlatma da yapan ekiplerimiz firmanız, mağazanız ve eviniz için birbirinden farklı LED ışık modellerini de tek bir çatı altında sizlere sunmaktadır. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR