• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hüner Kuaför

Adres :

Altıntepe Mah. Galip Bey Cad. No: 11-a Hüner Küçükyalı Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünsal Özkan -ercan Kanbir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 676 00 14

Whatsapp 2:

0 (546) 676 00 14

Whatsapp 3:

0 (530) 829 06 10

Kuaför denildiğinde akla saç kesimi, saç bakımı ve basit makyaj uygulamaları gelmiş olsa dahi aslında günümüz koşullarında kuaförler çok daha komplike bir yapı ile hizmet vermelidir. Kuaförler, birer güzellik merkezi olarak günümüzde kadınların aradığı tüm hizmetleri bir araya getirmeli ve onlar için her zaman estetik sonuçları oluşturacak bir yapı ile hizmet vermelidir. Bu nedenle İstanbul Maltepe ilçesinde yer alan Hüner Kuaför işletmesi olarak her zaman değişen ve gelişen bir yapı ile sizlere farklı sistemler ve ürünler ile hizmet veriyoruz.

Hüner Kuaför işletmesi olarak İstanbul kuaför sektörü içerisinde genç ve dinamik bir yapı ile hizmet veren işletmelerden biri olarak tanınıyoruz. Bir güzellik merkezi ve kişisel bakım merkezi olarak, saç boyama, saç kesim, ombre, sombre, gelin makyajı, gelin başı, balyaj, saç boyama, keratin bakımı, güzellik uygulamaları ve saç bakımı uygulamaları gibi onlarca farklı hizmet ile her zaman sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Sağladığımız kaliteli uygulamalar sayesinde saçlarınızda uzman bir dokunuş ile çok daha uzun süre yapısını koruyacak bir güzellik elde ediliyor. Bu nedenle çalışan veya çalışmayan tüm kadınlar işletmemiz üzerinden hizmet alarak, saçlarını uzman ellere emanet etmeyi tercih ediyor.

İşletmemizde gerçekleştirilen her uygulamada güncel teknikleri göz önünde bulundurarak, en iyi sonuçları ortaya çıkarıyor. Ayrıca işletmemiz üzerinde gerçekleştirilen uygulamalar için nitelikli malzeme kullanımı ile saçlarınıza güç katan ve sağlık oluşturan işlemler gerçekleştiriliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR