• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hurnobo Cafe Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Demir

Birbirinden çeşitli lezzetleri ile misafirlerimize ev sahipliği yapan firmamız Hurnobo Cafe Restaurant birmilyonnokta.com un üyesidir. Trabzon restaurant sektörü içinde önemli yere sahip olan firmamız eşsiz manzarasıyla siz değerli müşterilerimize zengin ürün yelpazesi ile serpme kahvaltı, dana saç kavurma, köfte, kuymak ve kuzu saç kavurma yapmaktayız. Dilerseniz toplu yemek ve kahvaltı organizasyonları konusunda da hizmet vermekteyiz.

Karadeniz bölgesi hem deniz hem de ormanlık bölgeleriyle doğal güzelliklerin beşiğidir. Firmamız Trabzon’un doğal güzelliklerinin tam da ortasında muhteşem manzarasıyla ailecek çok keyifli saatler geçirilebilecek bir yerdir. İsterseniz kahvaltı yapıp, isterseniz yemek yer, isterseniz kahvenizi yudumlarken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Restaurantımızda temizlik konusuna çok dikkat edilir. Mutfakta çalışan tüm ekip arkadaşlarımız özel kıyafetlerle çalışırlar. Aşçılarımız ve diğer tüm personelimiz işlerinde uzman, yılların deneyimine sahip, güler yüzlü ve becerikli kişilerdir. Firmamızda gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz iki kriterimiz bulunmaktadır; bunlardan birincisi müşteri memnuniyeti, diğeri de kaliteli hizmettir. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve organik ürünlerdir.

Firmamız uzun yıllardır Düzköy’de hizmet vermektedir. Sektöre çok emek vermiş olan firmamız sektörde öncü konuma erişmiş bir firmadır. Bu konumu daha iyi yerlere taşımak için ekip arkadaşlarımız çok çaba harcamaktadır. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Toplu organizasyonlarınız için de bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Kişi sayısı, masa düzeni, menü seçimi gibi konularda istediğiniz şekilde düzenleme yapabiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR