• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hürriyet Taksi

Adres :

Hürriyet Mah. Şevket Durmuş Cad. Hürriyet Taksi Bursa » Orhangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Gülbahçe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 100 45 16

Whatsapp 2:

0 (530) 227 94 90

Hürriyet Taksi ailesi birmilyonnokta.com üyesidir. Hürriyet Taksi ailesi olarak bizler Bursa hizmet sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İnsanlar gün içerisinde hep bir koşuşturma halindedir. İşlerini zamanında halletmek, bir yerlere yetişmek isteyen insanlar yürüyerek enerji ve zaman kaybetmek istemez. Günümüzde araç sahiplerinin sayısı artış gösterse de taksilerin kullanımı hala oldukça fazladır. Taksi sayesinde insanlar daha kısa sürede ulaşmak istediği yere ulaşabilir.

Taksiler günün 24 saati hizmet vermektedir. Gece ve gündüz taksiye ihtiyacı olan her müşteri bizimle iletişime geçerek bulunduğu adrese taksi çağırabilir. Taksi, müşterinin bulunduğu adrese kısa süre içerisinde ulaşmaktadır. Bursa’da müşteriler genellikle taksinin geç gelmesi, uzun yollardan gitmesi yönünde şikayetlerde bulunur. Fakat bu şikayetler bizim için geçerli değildir. Bizler müşteri memnuniyetine ve güvenine önem vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin zamanını değerlendirmekte, vakit kaybetmeden kolay ve güvenilir ulaşım sağlamaktayız. Müşterinin bulunduğu adrese kısa sürede ulaşan taksi, müşterinin gitmek istediği adrese vaktinde ulaşım sağlar. Bu sayede hem müşteri hem de sürücü zaman kaybı yaşamamış olur.

Bizler daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmak adına işimizi özenle yapıyoruz. Araç temizliği ve bakımı düzenli olarak yaptırılıyor. Doğru fiyatlandırma ile hizmet verdiğimiz taksimizde güler yüzlü, samimi ve saygılı sürücüler görev alıyor. Sizler de güvenilir ve tam zamanında ulaşım için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler