• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hüsemoğulları Karkas Et

Adres :

- Afyonkarahisar » Bolvadin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Gürbüz

E-Posta Adresi :

huseyingurbuz093@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 318 66 64

Whatsapp 2:

0 (532) 511 35 99

Alışveriş sektöründe et ve et ürünlerinin en kalitelisini ve en sağlıklısını bulabileceğiniz adres Afyonkarahisar/ Bolvadin’ de Hüsemoğulları Karkas Et’ tir. Siz değerli müşterilerimiz için gerekli tüm alt yapıyı sağlayarak, kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanlar ve hijyenik kesimhanemizde düzenli olarak kesim yapılmaktadır. Tüm detaylar düşünülerek bu sektöre adımını atan firmamız, tüketicilerimize en lezzetli et ve et ürünlerini sunmaktadır.

Firmamızda parçalanan, temizlenen ve özenle paketlenen ürünlerimiz soğuk hava depomuzda özel saklama koşulları altında müşterilerini beklemektedir. İlk günkü tazeliği ve kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Kendi üretimimiz olan sucuklarımız da müşterilerimiz tarafından büyük ilgi duyulmuştur. Bünyemizde bulundurduğumuz çeşitlerimiz ise; dana sucuk, dana kıyma, adaklık ve kurbanlık koyun, çiğ et, kavurmalık et ve daha fazlası yer almaktadır. Bolvadin’ de alanında büyük başarılara imza atmış olan firmamız, toptan ve perakende satışlarımız ile de bilinmektedir.

Firmamız helal kesim sertifikasına sahip Türk geleneklerine uygun kesim yapmaktadır. Reyonlarımız gıda güvenliği standartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Firmamız tüm mevzuatlara uygun hareket ederek, sizlerin güvenini kazanmaktadır. Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebileceğinizin garantisini veren firmamız gün geçtikçe daha geniş kitlelere ulaşarak tercih edilir olmuştur.

Müşterilerimize düzenlediğimiz indirimler ve kampanyalar ile ekonomik menfaatlerini de dikkate alarak, optimum maliyet ile rekabetçi dengeyi gözeterek yolunda ilerlemektedir. Eğer ki kaliteli hizmet ve sağlıklı, güvenilir ürün tercih etmek isterseniz Hüsemoğulları Karkas Et’ e uğramalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR