• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Huzur Sağlık Kabini

Adres :

Barış Mahallesi Yeşilevler Cad. No: 127/1 Toki As4-3c Karşısı Nokta Market Yanı Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dürdane Ulun

E-Posta Adresi :

durdanesazlidere@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 614 12 12

“Her işin başı sağlıktır.” atasözü çok uzun zamandır süregelen bir terimdir. Sağlığın hayatımızın en temel parçası olduğu ise hiç şüphesiz doğrudur. Yaşanılan rahatsızlıkların tedavileri, periyodik kontroller, ilaç veya fizik tedaviler insan yaşantısının vazgeçilmezi konumuna ulaşmıştır. Hastaneler ve sağlık ocakları başta olmak üzere sağlık kabinleri de bu konuda insanlara pek çok fayda sağlamaktadır. Sağlık kabinleri ebe, hemşire veya sağlık memurunun tek başına ya da sıralanan sağlık personellerinin ortak halde çalışma gösterdiği özel sağlık kuruluşlarına verilen genel isimdir.

Huzur Sağlık Kabini olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında insan sağlığının korunması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ve yasal mevzuatların tamamını sağlayan hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı üst düzey kalitede ve güvenle sunmaktayız. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışımız ile hemşirelik hizmetlerimizi evlerinize kadar ulaştırmaktayız. Hastalarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kan şekeri, tansiyon değerleri ölçmeden sonda takım işlemlerine, batık tırnak çekme işlemlerinden evde yaşlı bakım hizmetlerine kadar onlarca hizmetimizi üst düzey kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi hastalarımızın sağlıklarına hızlıca kavuşmalarını sağlamak amacıyla kullanmaktayız. Hem güvenilir hem de çözüm odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Adana sağlık kabini hizmeti veren diğer firmalara karşın çok daha geniş bir kitleye hizmet sağlamaktayız. Çalışmalarımızı üst düzey saygı, hijyen ve dikkat çerçevesinde de sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR