• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İçerenköy Arsamiea Çiğköfte

Adres :

İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. No: 4/1 C İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Gül Çece

E-Posta Adresi :

mervegulcece.55@gmail.com

Rivayete göre avcı tarafından tesadüf eseri bulunan çiğ köftenin tarihi 4000 yıl öncesine kadar uzanıyor. Kral Nemrut tarafından ateş yakılmasının yasaklanması üzerinde avcı, avladığı geyiğin etini ince ince kıyıp bulgur ve baharatla karıştırarak çiğ köfteyi bulmuştur. Hepimizin severek tükettiği çiğ köftenin pek bilinmese de insan sağlığı için birçok faydası vardır. İçinde bulundurduğu baharatlar kişiye vitamin takviyesi yapmakla beraber kişinin kolesterolünün dengelenmesine de yardımcı olur. Hem doyurucu hem de eşsiz lezzetiyle vazgeçilmezlerimiz arasında yerini almış çiğ köftenin ülkemizde tüketimi oldukça fazladır. Nitekim zengin mutfak kültürümüzde de çiğ köftenin ayrı bir yeri vardır.

Fakat hepimizin severek yediği bu lezzetli gıdanın doğru malzeme ve şartlarda yapılması gerekir, aksi halde insan sağlığı olumsuz etkilenebilir. Siz de sağlığınızı düşünen biriyseniz bizim gibi işinde profesyonel olan çiğ köfte üreticilerinden şaşmamalısınız. İçerenköy Arsamiea Çiğköfte firması olarak her daim siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İstanbul fast food sektöründe faaliyet gösteren İçerenköy Arsamiea Çiğköfte firması olarak siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamızın temel prensibi olan hijyen konusunda üst düzey hassasiyet ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çiğ köfteleri yaparken en kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Sizlerin sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir bu sebeple çiğ köfte üretimimizi en iyi ve hijyenik şartlarda gerçekleştirmekteyiz. Sizler de bu eşsiz lezzetten mahrum kalmak istemiyorsanız tek adres İçerenköy Arsamiea Çiğköfte…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR