• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ihlamur Çiçek Balı

Adres :

- İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Arslantürk

E-Posta Adresi :

erdal.arslanturk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 341 49 71

Bağışıklık sistemi başta olmak üzere vücuda birçok faydası olan balın vitamin ve mineral kaynağı olması ile kahvaltılarımız da geniş bir yere sahiptir. İçeriğindeki kalsiyum sayesinde kemikleri güçlendirerek, demir sayesinde dolaşım sitemine yardımcı olmaktadır. Doğal enerji kaynağıdır. Araştırmalara göre balda bulunan antioksidanlar atardamarların tıkanmasını engellemektedir. Her gün bal tüketmek, strese karşı savaşmaya yardımcı olmaktadır. Hafızamızı güçlendirir. Daha kaliteli uyku almanıza destek olur. Gerginliğinizi alarak, mide sorunlarınızı sona erdirir.

Ihlamur Çiçek Balı firmamız İstanbul/ Büyükçekmece’ de alışveriş sektöründe en sağlıklı ve en kaliteli bal satışını yapmaktadır. Arıcılık faaliyetinde öncü firmaların arasında olan işletmemiz, en kaliteli balları kovanlarından direk siz değerli müşterilerimize teslim etmektedir. Arılarımızı sizler için en doğal ve ferah yerlerde konuşlandırmaktayız. Belli aylarda ise yerlerini değiştirerek daha kaliteli verim elde etmekteyiz. Arıcılık sektöründe tüm malzemeleri bünyesinde bulunduran firmamız, sizler için bu ekipmanlar ile çalışmaktayız. Doğal ortamında doğal bal üreten arılarımız, sizler için hiç durmadan çalışmaktadırlar.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ister süzme ister petek bal temin edebileceğiniz firmamız, hem sizin hem de çocuklarınızın vazgeçilmez lezzeti olacaktır. Hiçbir katkı maddesi eklemediğimiz ballarımızı istediğiniz yere teslim etmekteyiz. Telefon numaralarımızdan ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’ nin her yerine kargo gönderen firmamız gün geçtikçe talep de artmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet sürekli takdir görmekte olup, yüksek müşteri kitlesi oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR