• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İkram Malatya Pazarı

Adres :

Yavuz Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. A Blok Apt. No: 244 Türköz Mevlana Evleri Körfez Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

haciyldz44@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 549 41 44

Bitkisel ürünlerden şekerlemelere, bin bir çeşit kokulu kolonyalardan şekerlemelere kadar İkram Malatya Pazarı olarak sizlerin hizmetindeyiz. Firma olarak çeşitli alanlardaki satışlarımızla adeta bir şehir pazarını andırıyoruz. Kişisel bakımınıza yardımcı olacak, sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak, ağzını tatlandıracak ve keyifli ortamlarınızın vazgeçilmezi olacak ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. İşletmemizin barındırdığı ürünler sınıflarının en kalitelisi konumunda olup ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Faydası saymakla bitmez çörekotu yağı gibi hayatımızda eskiden beri yer etmiş doğal ürünler raflarımızda yerini almıştır.

Geçmişten günümüze İzmit alışveriş sektöründe adından sıkça söz ettiren işletmemiz, eşi benzeri olmayan bir kalite ile her geçen gün ileriye doğru yol kat etmektedir. Ağzınızı tatlandıracak şekerlemelerimiz, Malatya’mızdan tüm Türkiye’ye hatta dünyaya yayılan yöresel kuru kayısılarımız sizlerin tüketimine sunulmaktadır.

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı organik çaylarımızla sofralarınızın baş tacı oluyoruz. Davetler ve küçük ikramlar gibi organizasyonlarınızda tatlı yiyip tatlı konuşmak için birbirinden şahane şekerlemelerimizle sizlere eşlik etmekteyiz. İkram Malatya Pazarı olarak en büyük ilkemiz siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve memnun kalmasıdır. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz her daim sizleri memnun etmek için işlerinde en iyisi olarak çalışmaktadır. Her geçen gün büyüyerek sizleri hep daha iyisiyle buluşturmak için hiç durmadan yorulmadan mesafe kat ediyoruz. Ürünlerimiz son derece hijyenik şekilde, titizlikle ve özenle muhafaza edilmektedir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR