• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlengiz Teknik Hırdavat ve Sanayi Gazları

Adres :

İnönü Mahallesi Sanayi Sitesi 1. Blok No: 32 Ceyhan Adana Adana » Ceyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

ilengizticaret@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 347 54 14

Whatsapp 2:

0 (544) 347 54 14

Whatsapp 3:

0 (541) 791 81 01

İlengiz Teknik Hırdavat ve Sanayi Gazları uzun yıllardır sektörde olup, kendini son derece geliştirmiş bir firmadır. Zengin ürün seçenekleri ile aradığınız her şeyi bulma konusunda garanti veren firmamız, alanında oldukça tecrübelidir. Güler yüzlü ve sektöre hakim personelimiz sayesinde alışveriş yaparken hiç zorlanmayacak en uygun ürünü alacaksınız.

Boya, cıvata, teknik hırdavat, elektrikli el aletlerinin yanı sıra oksijen, argon, karışım asetilen, gazaltı kaynak ve LPG propan tüpleri satışı da yapmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olan firmamız her ihtiyaç duyduğunuz da deneyimli personeliyle hizmete hazır bulunmaktadır.

Adana hizmet sektöründe kendisine yer edinmiş olan firmamız başarısıyla ün salmıştır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen İlengiz Teknik Hırdavat ve Sanayi Gazları sizlerin istek ve önerilerine göre hizmet anlayışını şekillendirmektedir. Güvenilir hizmetin ve kalitenin adresi olan firmamız sektöründe ki yenilikleri takip etmektedir. Bu sayede son teknolojik ürünlerden müşterilerini haberdar edip en iyi hizmeti almalarını sağlamaktadır. İşini ciddiye alan ve severek yapan personelimiz sektörle ilgili kendini eğitmekte ve kendini geliştirmektedir.

İlk olarak müşterisini mutlu etmeyi amaçlayan firmamız elinde olmayan ürünler içinde gerekli iletişim kanallarını kullanarak sizleri mağdur etmez her daim bir seçenek sunar. İşinizi her zaman halletmek için uğraşan İlengiz Teknik Hırdavat ve Sanayi Gazları ailesi uygun fiyata güvenilir ve iyi kalitede ki hizmeti sunarak sizler için çok çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR