• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İleri Doğaltaş Madencilik (izmir Doğal Taş)

Adres :

İzmir Merkez İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet İleri

E-Posta Adresi :

ahmetileri1996@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 418 71 96

İleri Doğaltaş Madencilik (İzmir Doğal Taş) olarak İzmir Karşıyaka merkezli hizmet veren firmamız uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve özverinin adresidir. Yola çıktığımız ilk günden bu yana daima benzersiz olmayı hedefliyor, dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirebilmek için dur durak demeden çalışıyoruz. Sektörümüzde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor, yeni nesil ya da nostaljik tercihleri başarıyla karşılıyoruz. Ülkemizin en gelişmiş altyapısıyla hizmet veriyor, her geçen gün de altyapımızı yenileyerek en gelişmiş teknolojiyle donatıyoruz. Böylece ihtiyaçları daha rahat karşılarken her defasında beklentilerini üzerinde sonuçlarla fark yaratıyoruz. Dünyanın farklı noktalarında madencilik ve taşa dair ortaya çıkan en yeni teknolojilerin oldukça kısa süre içinde firmamıza dahil olmasını sağlıyoruz.

İzmir mermer ve granit sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak ürünlerimizle yaşam alanlarınızı yeni baştan yaratıyoruz. Hayallerinizdeki yaşam alanlarına, yapılara sahip olmak için olağanüstü çözümler üretiyoruz. Birbirinden güzel mermer ve taşlarımızla başka hiçbir yerde bulmayacağınız tasarımların uygulayıcısı olmayı başarıyor, kalite standartlarımız daima daha yukarılara taşıyoruz.

İleri Doğaltaş Madencilik (İzmir Doğal Taş) olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli ve işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz işlerini severek yapmakta, dinamik yapıları sayesinde kendilerini geliştirmekten geri durmamaktadırlar. Bütün ürünlerimizde kalite, fonksiyonellik ve estetiği öne çıkarıyor, mezar taşı imalatı, kaldırım taşı, bazalt taş, andezit doğal taş ve çok daha fazlasının imalatını, satışını ve uygulamasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR