• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İleyze Zeytin

Adres :

Karapınar Mah.iley Altı Mevkii Milas/muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Topbaş

E-Posta Adresi :

ileyze@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (537) 218 11 74
İleyze Zeytin olarak;milas zeytin çeşitleri,milas hakiki zeytinyağı satışı,milas köy peyniri satışı,milas zeytin satışı,milas köy yumurtası satışı,milas zeytinyağlı sabun satışı,milas yeşil zeytin satışı,milas çizik zeytin satışı,milas soğuk sıkım zeytinyağı satışı,milas alo günlük süt siparişi,milas köy tereyağı satışı,
milas köy yumurtası satışı,
milas köy peyniri satışı,milas yağlı çizik zeytin satışı,
milas yağlı kırma zeytin satışı,vb alanda hizmet vermekteyiz.

İleyze Zeytinolarak amacımız her daim tüketicinin doğru ve kaliteli ürünle buluşmasını sağlamaktır. İşimizi uzman ve deneyimli çalışanlarımızla beraber tutkuyla çalışarak yapmaktayız. Son teknolojik yöntemleri kullanarak hazırlanan birçok aşamalardan geçen ürünlerimizi en iyi koşullarda muhafaza ederek sizlere ulaştırmaktayız. Üretim ve pazarlama stratejilerimizle birlikteMuğla alışveriş,zeytinyağı,zeytin çeşitleri,sektöründe oldukça başarılı işlere imza atmaktayız. Müşteri memnuniyetini düşünerek kaliteli bir şekilde hazırlanan ürünlerimiz sektördeki en başarılı zeytinyağı olarak yer almaktadır. Çalışanlarımızla beraber sizleri memnun etmek adına disiplinle ve azimle çalışmaktayız. Ayrıca fabrikamızda sağladığımız iş güvenliği eğitimleriyle ve buna karşı aldığımız tedbirler sayesinde alanımızda farkımızı ortaya koymaktayız. Çalışanlarımızın hem güvenliğini hem de motivasyonunu sağlayarak müşterilerimize kaliteli ürünlerin tedariklerini sağlamaktayız.

Zeytinyağı alırken müşterilerimiz birçok kriterlere dikkat etmektedir. Zeytinyağı şişelerinin koyu renkli cam olması gerekmektedir. Şişe kapaklarının contalı ve vidalı olması gerekmektedir. Zeytinyağı taze tüketilmelidir. Zeytinyağı şişelerini serin ve karanlık ortamda saklanması lazımdır. Bu gibi maddelere dikkat edildikçe ürünlerimizden oldukça memnun kalmaktasınız. Hijyenliğe verdiğimiz önemle birlikte güven içinde ürünlerimizden alabilmektesiniz.

Fabrikamızdan temiz ve doğal ürünlerimiz çıkmaktadır. Güvenilir iş ahlakımızdan asla ödün vermeden sizlere kaliteli ürün sunmak için düzenli olarak çalışmaktayız. Sektördeki diğer rakiplerimize verdiğimiz kaliteli hizmet sonunda oldukça fark atmaktayız. Ayrıca zeytinyağlarımızın miktarına göre müşterilerimizin ceplerine uygun fiyat listelerimiz de mevcut bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve dürüst, kaliteli iş ahlakımızdan asla ödün vermeden bu sektörde sizlerin hizmetinizde olmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR