• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ilgın Teknik Servis

Adres :

Ataşehir Mah. 8010/3 Sok. 2/a İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hayta

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 152 76 78

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak müşterilerini çok memnun eden firmamız Ilgın Teknik Servis birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile sorunlarınızı kısa sürede ve kalıcı şekilde çözüyoruz.

İzmir teknik servis alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için kombi kazan tamiri, kombi bakımı, ısı pompası tamiri, klima bakımı ve klima onarımı gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemiz ile ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içinde vermiş olduğunuz adrese gelerek kombinizi veya klimanızı inceliyoruz. Sorunun kaynağını tespit ederek uygun ekipmanlarla ortadan kaldırıyoruz.

Kombinizin ve klimanızın bakımlarını yaparak yeni ürün alma masrafından kurtulmanızı sağlıyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız ile bakım işlemlerini yaparak ürününüzü uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile profesyonel bir şekilde pek çok marka için hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak sizleri yarı yolda bırakmıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, e-posta adresimize mail atabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hiç bekletmeden en kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR