• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlk Ders Eğitim Kurumları Lgs Kursu

Adres :

Hüseyin Avni Ulaş Mah. Aladağ Sokak Bulutlar Emin Sitesi E Blok No: 5/a İç Kapı No: 0 Giriş Kat Erzurum » Palandöken

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Keser

E-Posta Adresi :

keserderya52@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 511 18 98

Özellikle Liselere Geçiş Sınavı alanında oldukça profesyonel ve donanımlı bir eğitim kadrosu ile hizmet vermekte olan İlk Ders Eğitim Kurumları LGS Kursu markamız oldukça geniş ve zengin bir içerikli bir eğitim öğretim portföyü ile hizmetlerine devam etmektedir. Erzurum Palandöken Liselere Geçiş Sınavı hazırlık kursu alanında profesyonel çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden kursumuz, pek değerli öğrencilerinin geleceği için üstün efor sarf etmektedir. Sektöründe öncü ve nitelikli çalışmaları ile tanınan İlk Ders Eğitim Kurumları LGS Kursu markamız, oldukça geniş ve zengin bir ders kursu portföyünü de kurs bünyesinde barındırmaktadır.

Çok kıymetli öğrencilerinin iyi birer lise kazanması için canla başla çalışan eğitim ve öğretim kadrosu ile donatılmış olan İlk Ders Eğitim Kurumları LGS Kursu markamız, Erzurum ili Palandöken ilçesi içerisinde çeşitli çalışmalarını sürdürmektedir. Gün içerisinde işletmemizi ziyaret ederek çeşitli eğitim öğretim modüllerimiz hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilir ve akademik eğitim kadromuz hakkında da detaylıca bilgi edinebilirsiniz.

Liselere Geçiş Sınavı için pek değerli öğrencilerine çeşitli derslerinde büyük bir destek sağlamakta olan İlk Ders Eğitim Kurumları LGS Kursu markamız, aynı zaman rehberlik ve bilişsel destek özellikleriyle de öne çıkmaktadır. Kursumuza gün içerisinde Erzurum ili Palandöken ilçe şubemiz vasıtasıyla büyük bir kolaylıkla ulaşabilir ve çeşitli eğitim hizmetlerimiz hakkında direkt olarak anında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR