• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlker Avcı Bayan Kuaförü

Adres :

Kazımdirik Mahallesi Sanayi Cad. 367 Sokak No: 3-5e İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Avcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 969 16 81

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni üyesi olan İlker Avcı Bayan Kuaförü isimli firmamız, kalitesi ve son derece özel hizmeti ile halkın gözdesi olmayı başarmıştır. Firmamız güzellik sektöründe adeta çığır açan yenilikleri ile her kesime hitap ediyor ve her kesime uygun hizmetler sunuyor. Bütçenizi dert etmeyi bırakın artık, çünkü her bütçeye uygun hizmet veren ve son derece kaliteli, güvenilir olan firmamız yani başınızda hizmetinizdedir.

İzmir kuaför sektörü, her türlü bakım işlemi yaptırmaktadır. Saç kesimi, saç boyama, saç masajı, kaş yüz alımı, kaş tasarımı, tüm vücut ağda, profesyonel porselen makyajı, gelin başı ve gelin makyajı, saç maşası, saç fönü, takma kirpik ve takma tırnak uygulaması ve daha birçok uygulama ile firmamız hizmetinizde olduğunu bir kez daha duyuruyor. Sizler için yenilenen ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile karşınıza çıkan firmamız, kaliteden ödün vermiyor. Şok kampanyalar ile birçok güzellik uygulamasını paketler halinde sizlere sunan ve her bakımdan faydalanmanızı sağlayan firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Yenilikçi ve özel hizmetin tek adresi olan firmamızı tercih ederek dilediğiniz bakıma en uygun fiyata erişebilirsiniz.

Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan salonumuzu arayarak ilk randevunuzu oluşturabilirsiniz. Firmamız yedi yirmi dört hizmet sunmakta ve randevu almaktadır. Sizler de güzelleşmek için bir uğrayın da neler göreceksiniz neler? İnanılmaz kampanyaları ile her bütçeye hizmet sağlayan firmamız ile hala tanışmadınız mı?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR