• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlker Çınar Kuaför

Adres :

Cumhuriyet Mah Kayın Sokak Çark Cad Migros Arkası Adapazarı Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Çınar

E-Posta Adresi :

i_l_k_e_r_2005@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 277 74 08

Güzellik ve kişisel bakım, manikür, pedikür, gelin makyajı ve profesyonel gelin başı gibi kuaför hizmeti olarak aradığınız her türlü hizmete cevap vermeye devam etmekteyiz. İşlerimizi titizlikle yerine getiriyor ve bayanlara arzu ettikleri hizmeti hijyenik ortamlarda sunuyoruz. Güzel ve bakımlı olmanın her bayanın hakkı olduğunu kabul eden firmamız işlemlerini yerine getirirken bu ilkesinden ödün vermemektedir. Firmamız kurulduğu yıldan bu yana ortaya koyduğu ilkeleri ile yoluna devam etmektedir. Bizler müşteri memnuniyetinin müşteri devamlılığını ve işimizin dürüstlük prensibinin bir parçası olduğunu biliyoruz ve işlerimizi gerçekleştirirken bu amaçla gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere eksizsiz cevap verebilmek için güncel konuları sektörde yaşanan olumlu gelişmeleri sürekli takip ediyoruz ve hizmete konulmasına karar verdiğimiz hizmetlerimizi ve yenilikleri sizlerin ihtiyacına sunuyoruz.

Sakarya kuaför sektöründe değişimin, tarzın ve güzelliğin adresi olmaya devam ediyoruz. Bayanlara arzu ettikleri hizmeti sunuyoruz. Bayanları ihtiyacı olan her türlü hizmetle buluşturuyoruz. İşimizi yerine getirirken güven, hoşgörü, sevgi ve saygı ilkelerine özen gösteriyor ve insan ilişkileri yüksek çalışanlarımızla aynı zamanda bir terapi merkezi özelliği taşımayı amaç ediniyoruz. Bir bayan için en çok değer verilen güzellik özelliğinin saçlarında saklı olduğuna karar vermiş olan firmamız, saçlarınız için mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Tarz sitillerden tutun klasik saç modellerine ve özel günlerinizde ihtiyacınız olan gelin başı gibi hizmetlere kadar pek çok konuda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR