• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İmza Moda Evi Afyonkarahisar

Adres :

Marulcu Mah. Kurtuluş Cad. No: 33 Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Kınık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serifekinik92@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (542) 323 23 72

İşinde uzman, güler yüzlü arkadaşlarımızla özel günleriniz için istediğiniz hizmeti sizinle buluşturuyoruz. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak sizi hayallerinizle buluşturmanın ve profesyonel hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek size en güncel en iyi hizmeti sunuyoruz.

İmza Moda Evi ailesi olarak moda sektöründe olan değişimleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Dönemin değişen koşullarına göre talepleriniz doğrultusunda en güzel günlerinizin baş mimarı olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaliteli hizmet ilkesini prensip edinerek, çevreye duyarlı üretim yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde her bütçenin rahatlıkla ulaşabileceği birçok farklı modeli sizlerle buluşturuyoruz. Afyonkarahisar tekstil ailesi olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki yenilikleri yakından takip ederek sizleri moda dünyasındaki en yeni gelişmelerle siz müşterilerimizi buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her kesimden gelen müşterilerimize yönelik hizmet verebilme potansiyeline sahip ve her müşterimize kendini özel hissettirecek, hak ettiği değeri vermek için, sizler için her gün daha fazla daha iyisi için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet prensibimizi, sizlerin olumlu geri dönüşlerinin verdiği motivasyonla daha da ileriye taşımaya devam ediyoruz. Özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayarak, sizleri kaliteyle buluşturmak için çalışıyoruz. Bizler İmza Moda Evi ailesi olarak sektördeki son gelişmeleri takip ediyoruz ve en kaliteli kumaşları, farklı model ve ürünleri sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR