• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnak Soğukçeşme Paketleme

Adres :

Şehit Mustafa Gündoğdu Mahallesi Bayındır Caddesi No: 55 Bingöl » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed İnak

E-Posta Adresi :

muhammedinak1991@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 776 66 50

Whatsapp 2:

0 (532) 574 18 35

Söz konusu yemek olduğunda herkesin farklı lezzetleri sevmektedir. Özellikle de et yemekleri başta Türk mutfağı olmak üzere Dünya mutfağında oldukça önemli bir yere sahiptir. İnak Soğukçeşme Paketleme olarak sizlere kemik suyuna çorbadan kavurmaya kadar et lezzetlerinin her halini sunmaktayız.

Alanında uzman şeflerimiz kaliteli ve lezzetli etleri sizler için özel olarak seçmektedir. Daha sonrasında özel tarifler ile hazırlamaktadır. Amacımız et yemekleri dendiğinde herkesin fikrini değiştirebilmektir. Çünkü siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti ile sağlığınız çok değerlidir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren çalışma ilkelerimizden asla taviz vermedik. Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturabilmek için en küçük bir ayrıntıyı dahi atlamadan çalıştık. Başarımızın en önemli sırlarından biri de budur.

Menümüz içerisinde ızgara da yer almaktadır. Dilerseniz restoranımıza gelebilir lezzetlerimizin tadına bakabilirsiniz. Dilerseniz de alo paket servisimizi tercih ederek keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Sıcak kavurmamızın mutlaka tadına bakmalısınız.

Hizmetlerimiz yalnızca Bingöl ile sınırlı değildir. Ülkemizin her noktasına dondurulmuş olarak kavurma siparişi de almaktayız. En güvenli şartlar altında kargolanarak sizlere teslim edilmektedir. Özel günler ve davetler için toplu yemek siparişi de almaktayız. Kişi sayısı ve sizlerin istekleri doğrultusunda menü hazırlamaktayız.

Bingöl restaurant sektörüne etin en eşsiz halini sunduğumuz hizmetimiz ile imzamızı attık. Sizler için lezzetli yemekler sunmaktayız ve sunmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR