• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnç Mühendislik ve Danışmanlık

Adres :

Altınova Mah. Fuar Cad. Buttim İş Merkezi No: 61/4125 B Blok Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İshak İnce

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 811 77 49

İnç Mühendislik ve Danışmanlık, birmilyonnokta.com sitemizin üyesi olan firmalarımızdan biridir. Bursa makine sektöründe hizmet veren işletmemiz iş ve işçi güvenliğine oldukça önem vermektedir. Bu nedenle iş yerlerine ve işçilere yönelik danışmanlık programları düzenlemektedir. İş için kullanılan makinelerin muayene ve kontrolleri çok önemlidir. Çalışan işçilerin can sağlığı ve güvenliği sağlanmalıdır.

Firmamız sütunlu matkap muayenesi, hidrolik pres muayenesi, şerit testere muayenesi, makine ve tezgâh muayenesi gibi hizmetleri yönetmelik esaslarına uygun şekilde vermektedir. Havalandırma tesisatı, elektrik tesisatı ve yangın tesisatı muayeneleri de iş yerlerinin güvenliği için büyük önem arz etmektedir.

TS 2025 ve TS EN 13445-5 standartlarında belirtilen kurallara uygun olarak basınç altında çalışan gaz ve sıvı tankların periyodik kontrolleri de yapılmaktadır. Kule ve pergel, gırgır (inşaat) vinçlerinin güvenli ve ekonomik çalışabilmeleri için periyodik kontrollerinin ve koruyucu bakımlarının yapılması gerekmektedir. Liftlerin de güvenli ve ekonomik olarak çalışması için bu periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.

İş ve işçi güvenliğini son derece önemseyen işletmemiz, işletmelere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Profesyonel kadromuz sayesinde pek çok işimizi başarıyla yapmaktayız. Zaten hizmetini verdiğimiz kontrol, bakım ve muayeneler kriterlere uygun olarak uzman ve sertifikalı mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Bakım ve tedbirler hayat kurtarır. Ayrıca işletme ekonomisine de yararı büyüktür. Sizde bakım ve kontrollerinizi zamanında yaptırın, güvenle çalışın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR