• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnci Oto Tamir Ve Bakım Servisi

Adres :

Karşıyaka Mah Pazar Sok No 4 Kaymakamlık Karşısı Armutlu Yalova Yalova » Armutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mimin İnci

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 520 51 21

İnci Oto Tamir Ve Bakım Servisi firmamız ;yalova armutlu oto tamir servisi,yalova armutlu oto bakım servisi,yalova armutlu akü değişim servisi,yalova armutlu akü yol yardım servisi,yalova armutlu çelik akü satışı,yalova armutlu bilgisayarlı arıza tespiti,yalova armutlu oto fren testi,yalova armutlu oto yağ değişim servisi,yalova armutlu oto tamircisi,yalova armutlu en yakın oto tamircisi,yalova armutlu oto tamir ustası,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Firmamız oto tamir bakım onarım sektöründe göstermiş olduğu tüm faaliyetlerde müşterilerimize titiz ve özenli çalışmanın ürünü olan bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın tüm çalışanları kurallara uygun olarak ve özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Temel ilkelerimiz arasında hizmet kalitesini belirlemiş olduğumuz standartlarda tutmak gelmektedir.

Müşterilerimizin sorun yaşayacağı kalitesiz bir ürün ortaya konulmasından uzak durulmaktadır. Rekabet ortamında ticari ahlaka uygun olmayan ya da müşteri ilişkilerimizi zedeleyecek davranışlardan uzak durmak firmamız tarafından benimsenen değerler arasından ön sıralarda yer almaktadır. Faaliyetlerimiz sırasında insan sağlığına ve çevreye zarar verilmemesi için gerekli önlemlerin alınmasına dikkat edilmekte ve hizmet kalitesi sürdürülebilirlikle bir arada sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR