• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnegöl Mobilya ( Çalışır Ticaret )

Adres :

Kurtuluş Mah. Talatpaşa Cad. No: 30/a Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çalışır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 744 24 06

İnegöl Mobilya (Çalışır Ticaret) birmilyonnokta.com üyelerinden olup fırsatlardan yararlanan bir firmadır. Her daim modayı takip eden ve özgün tasarımlarımız, kullanışlı ve modern mobilyalarımız, kaliteyi uygun fiyata sunan bakış açımızla Manisa İnegöl mobilya sektörü markalarının en sevileni olmayı başarmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve isteklerini daima göz önünde bulundurarak, konforun rahat halini sizlere modern tasarım anlayışıyla sunmaktayız.

Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odası takımlarından farklı genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan çeşitli sehpalara kadar evinizin tüm mobilya ihtiyacını İnegöl Mobilya firmamızdan ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı kaliteli, yenilikçi ve modern mobilya tasarımlarımızla donatabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle firmamız şık ve kolayca kullanılabilen trend tasarımlı ürünleri hizmetinize sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı olmak, sadelik, samimiyet, müşterinin lehine ve isteğine yönelik çalışma, etkinlik ve verimlilik, dürüstlük, güvenilirlik, yaratıcılık, açıklık gibi önceliklerimiz firmamızın prensiplerindendir.

Bireylerin yaşam kalitelerini standartların üzerine çıkartmak için fikirler ve çözümler sağlamak, evini yenilemek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu ürünlere uygun fiyatlarla erişmesini sağlamak gibi birçok amaçlarımız var. Rekabete dayalı ve sürekli değişen ekonomi piyasa şartlarını da oldukça değiştirdi, bu şartlarda öne çıkabilmenin temel sebebi bilindiği üzere müşteri memnuniyeti. Ürünlerimizi eksiksiz, dikkatli paketleme sistemi ile sizlere ulaştırmaktayız. İnegöl Mobilyanın avantajlarından yararlanmak, sizleri memnun etmemizi, en kısa sürede ve en uygun maliyetle hayatınıza güzel bir dokunuş yapmamızı istiyorsanız firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR